O naszej firmie


Nasza firma istnieje od 1990 roku. Zarejestrowana jest jako działalność gospodarcza w Urzędzie Dzielnicy Warszawa-Ursynów pod nr 173284, a jej siedziba mieści się w Warszawie przy ul. Kabacki Dukt 1/69.
Jesteśmy członkiem Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.

Od 1994 roku do chwili obecnej współpracujemy z grupą TV Polsat, realizując na jej zlecenie kolejne inwestycje. Zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy w zakresie elektroenergetyki stację TV Polsat w al. Stanów Zjednoczonych 53 w Warszawie, którą do dziś serwisujemy.

Obiekt Telewizji Polsat przy ul. Ostrobramskiej 77 w Warszawie został również zaprojektowany i wykonany przez Elbor w zakresie zasilania energetycznego technologii. Tu także do chwili obecnej prowadzimy serwis.

Ponadto zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy instalacje elektroenergetyczne w obiekcie Cyfrowego Polsatu przy ul. Łubinowej 4a w Warszawie.

Od 2005 roku serwisujemy i rozbudowujemy sieć energetyczną T-mobile w obiektach OOP: Al. Jerozolimskie 181, Annopol, ul. Kolejowa w Warszawie.

Wymienione powyżej obiekty i prace na nich wykonane świadczą o naszym dużym doświadczeniu w zakresie branży elektroenergetyki.

Jesteśmy w stanie podjąć współpracę również na Państwa obiektach, zapewniając profesjonalną obsługę w zakresie branży elektroenergetycznej.